טילטיל הגיע למשפחה הכי מצחיקה בארץ כדי לבדוק: האם הם פראיירים?

שלחנו את טילטיל והמונית לבית של משפחת אליהו הקורעת, שישר הלבישה עליו כובע הפוך. אז מה הם עושים בבית עם כל הפחיות שמצטברות בזמן משחק של בית"ר ומי מקבל את דמי הפיקדון כשמחזירים הכל? התשובה תפתיע גם אתכם

בשיתוף תאגיד המיחזור אל"ה
01/08/2021
בווידיאו: טילטיל בודק - האם במשפחת אליהו יודעים מה לעשות עם מכלי המשקה החייבים בפיקדון? (עריכה: גלעד מן מנהיים)

טילטיל והמונית שלו ממשיכים במסע ברחבי ישראל כדי למצוא את כל הפראיירים של מחזירים מכלי משקה החייבים בפיקדון, ומקבלים את הכסף שלהם בחזרה.

הפעם הוא נכנס (בלי לדפוק!) לבית של משפחת אליהו הקורעת, שם פגש את אלי וימית. אחרי ששמו עליו כובע הפוך, כדי שירגיש בן משפחה ועשו שמח, הם סיפרו לו שבסוף שבוע, במשחקים של בית"ר ירושלים, לפעמים מצטברות 30-40 פחיות.

מה עושים? ימית אחראית המחזור של הבית ושומרת את כל מכלי המשקה כדי להחזיר אותם: "אני משלמת? יפה, אז אני רוצה את הכסף שלי בחזרה", היא הסבירה לטילטיל ועזרה לכולם לחשב כמה יוצא 75 שקל ביום ממחזור, כפול 30 ימים בחודש. התשובה? הרבה יותר ממה שדמיינתם.

הסידור קבוע: אם בית"ר מנצחת, הכסף של הפיקדון הולך להורים. אם לא, לילדים ולצערו של אלי, בית"ר לא הייתה בעונה יותר מדי טובה.

אז המסקנה הסופית של טילטיל, ובצדק, הייתה שמשפחת אליהו ממש לא פראיירית ואפילו יודעת מה לעשות אם בסופר, במכולת או בחנות הנוחות מסרבים לקבל ממנה את מכלי המשקה בחזרה. יאללה, תלמדו מהם.

לאתר תאגיד המחזור אל"ה>>

  • טילטיל
  • אל"ה
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully